+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل بوجود امده بعد از نصب winxp. p3

Junior Member hossein37 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل بوجود امده بعد از نصب winxp. p3

با سلام وعرض ادب
    چندی پیش ویندوز پک 3 برای دوستم خریداری وباتوجه بااینکه تاکنون چندین نرم افزار
    نصب کرده ام اما اطلاعات زیادی ندارم .بهر حال بعد از نصب چندین ساعت هم با سیستم کار کردم اما روز بعد که کامپیوتر را روشن کردم متوجه شدم که صدا ندارد، بعدازاتصال بلندگو سیستم این نوع پیغامها رامیداد sensefrontconnector failded
    بهمین دلیل احتمال دادم که درایو صدا مشکل دارد و برنامه درایو جنیوس را اجراکردم چون کامپیوتر به اینترنت وصل بود پنجرهای باز شد که هشدار میداد بدلیل غیر قانونی بودن نرم افزار سیستم شما خراب میشود هرکاری کردم نشد از کتابها وسایتها کمک گرفتم چندین برنامه گرفتم اما چون اجازه دانلود نمیداد با نوت بوک انرا کپی و به سیتستم مذکور (که pc ) است منتقل امابرنامه اجرا نمیشد به همین دلیل اشتباه کردم وهمه برنامه ها از جمله درایوجنیوس راحذف کردم اما نتیجه نگرفتم مجبور شدم که کلا سیستم را فرمت کنم اما این کرم یا ویروس درایو fرامیسازد که پنهان است و هربار که سیستم خاموش وروشن میشود فایلها چندین برابر میشود بهر حال بدلیل اینکه نمیشد کپی کنی همه فایلهای بسیار مهم دوستم ازبین رفت وشرمندگی ان برای من .لذا خواهشمندم بدلیل اینکه دوستم به سیستم نیاز مبرم دارد سریع من راراهنمائی فرمائید با تشکر ضمنا برنامه ای که خریدهام winxp سریال v2c47mk7jd3r8fd2kxwvpk3jشرکت نوین پندار باتشکر مجدد اخوان

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام
    با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرین راهنماییتون کنم

Junior Member m32 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام به همگی من ویندوز را که نصب میکنم اپدیتی یا کرکی نمیخواد میشه جواب بدین ایمیل بفرستید

mohamadmayah@ymail.com با تشکر

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    خب حتماً لازم نداره. در ضمن پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید چون ممکن هستش که کرک ویندوزتون از بین بره.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)