+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: آنتی ویروس و غیر فعال شدن کپی و سیو

Junior Member sabah is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض آنتی ویروس و غیر فعال شدن کپی و سیو

با عرض سلام و خسته نباشید قبلاً یکی از کاربران سوال کرده بودند که بعد از مدتی که با برنامه کار می کردند گزینه سیو و کپی غیر فعال شده و جنابعالی پرسیده بودید که آیا روی سیستم آنتی ویروس دارید؟
    بله من روی سیستمم آنتی ویروس دارم و متأسفانه همین مشکلو پیدا کردم ولی موقع نصب آنتی ویروسم غیر فعال بود. ضمناً یکبار هم بعد از مشکل غیر فعال شدن گزینه های نامبرده آنتی ویروس را غیرفعال کردم و برنامه را اجرا دادم ولی باز هم این مشکل هست.
    لطف بفرمائید و اینجانب را راهنمایی کنید.

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام آنتی ویروس خود را حتمن غیر فعال کنید و حتمن نرم افزار را به صورت آفلاین نصب کنید و پیش از اتصال به اینترنت نرم افزار رو بذارید در firewall ویندوزتون قرار بدید و بعد از آن به اینترنت متصل شوید
    چ
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member sabah is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    سلام آنتی ویروس خود را حتمن غیر فعال کنید و حتمن نرم افزار را به صورت آفلاین نصب کنید و پیش از اتصال به اینترنت نرم افزار رو بذارید در firewall ویندوزتون قرار بدید و بعد از آن به اینترنت متصل شوید
    چ
    متشکرم از راهنماییتون .
    منظورتون اینه که از توی کنترل پنل گزینه ی windows firewall رو off کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام از این لینک استفاده کنید http://npshop.net/support-details/116/0/0/
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)