+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل در نصب اتوکد2016

Junior Member مجتبی برزگر is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل در نصب اتوکد2016

اتوکد2016 من اکتیو نمیشه.تمام مراحل رو مو به مو اجرا کردم.وقتی کد اکتیو رو کپی پیست میکنم.پیغام ارور0015.111میده ومیگه کد اکتیوی وارد شده درست وارد نشده حال اینکه من این کد رو درست وبارها وبارها وارد کردم راهنمایی کنید.

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

این خطا تنها به دلیل فعالسازی نشدن درست نرم افزار هست باید patch را از داخل dvd کپی کرده در مسیر نصب و روی patch کپی شده کلیک راست کنید گزینه run as administrator ر بزنید و باقی مسیر را انجام دهید در طی نصب و فعالسازی حتمن باید اینترنت و آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و در تمام مراحل uac خود را غیر فعال کنید
    در صورتی که هرکدام از این شرایط وجود نداشته باشد فعال نخواهد شد و شاید با انجام دوباره ی نصب نیز مشکل شما حل نشود و احتیاج دارد برنامه را با برنامه های uninstaller کامل پاک کنید و مجدد نرم افزار را فعالسازی کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member مجتبی برزگر is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    این خطا تنها به دلیل فعالسازی نشدن درست نرم افزار هست باید patch را از داخل dvd کپی کرده در مسیر نصب و روی patch کپی شده کلیک راست کنید گزینه run as administrator ر بزنید و باقی مسیر را انجام دهید در طی نصب و فعالسازی حتمن باید اینترنت و آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و در تمام مراحل uac خود را غیر فعال کنید
    در صورتی که هرکدام از این شرایط وجود نداشته باشد فعال نخواهد شد و شاید با انجام دوباره ی نصب نیز مشکل شما حل نشود و احتیاج دارد برنامه را با برنامه های uninstaller کامل پاک کنید و مجدد نرم افزار را فعالسازی کنید
    سلام
    بازم اکتیو نشد.دوباره نصبش کنم؟در ضمن من انتی ودروس ندارم.uacهم غیرفعاله.به اینترنت هم وصل نبودم موقع نصب.
    ویرایش توسط مجتبی برزگر : 07-09-2017 در ساعت 11:05 PM

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)