+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: مشكل نصب ويندوز ١٠

Junior Member mona17 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Angry مشكل نصب ويندوز ١٠

با سلام
    اولا چرا تو ليست ويندوز هاتون ويندوز ١٠ نيست؟؟ مگه اين نرم افزار را بيرون ندادي؟؟ دوما يك راهنماي نصب ميگذاشتيد بد نبود. سيستم من ٦٤ بيته وقتي از سي دي بوت ميكنم و نوع نصب را upgrade انتخاب ميكنم اين متن مياد:
    "The computer started using the windows installation media. Remove the installation media and restart your computer so that Windows starts normally. Then, insert the installation media and restart the upgrade. [Do not select | Custom [advanced]| to perform an upgrade."
    بعد ميرم تو سي دي setup.exe رو ميزنم اين پيام مياد:
    Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows setup will restart automatically

چه طور اين مشكلرا حل كنم؟ با توجه به سرچ هايي كه كردم اگه ٦٤بيتي ويندوز تو سي دي باشه نبايد اين اررور رو بده!! اخه چه طور هم ويندوز ٣٢ هم ٦٤ بيني اينترپرايز با كلي نرم افزار كمكي تو يه سيدي با حجم ٤گيگ جا شده؟؟ لطفا زودتر جواب بديد.

Junior Member yasinn is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

باید بری تو فولدر sources
    فایل setup رو انتخاب کنی

Junior Member rezadaryadar is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

من یه سوال دارم برای نرم افزار ویندوز 10 در روی پک نوشته شده بدون محدودیت زمانی ولی بعد از یک سال دوباره اکتیو میخاد باید چکار کنم؟

Junior Member hossein khorram is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من از فایل سورس ، ستاپ رو زدم بعد از ران کردن این پیام میاد
    this 32 bit version of Windows can not be initiated to an EFI_based computer . installation can not be proceed . use 64 bit version of Windows to install to an EFI _based computer

Junior Member infinite is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام

برای بنده اصلا نصبش فعال نیست
    بوت هم کردم اما نشد

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام باید اول برنامه رو انتخاب کنید تا گزینه ی نصب آن قابل مشاهده شود. ویندوز باید فقط از طریق بوت نصب شود
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member Fatima1 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من اردیبهشت ماه سی دی ویندوز 10 خریدم همون موقع روی لپ تاپ ام نصب کردم روی خود سی دی هم نوشته وقتی نصب می کنی ویندوز اکتیو دیگه نیاز به کرک نیست ولی الان برای من این پیام میاد
    Your windows license will expire soon
    You need to activate windows in settings
    من نمی خوام ویندوزم عوض کنم الان چه جوری ویندوزم اکتیو کنم

میزان امتیاز
    100

سلام شما می تونید به سایت npshop.net قسمت پشتیبانی مراجعه کنید و کرک جدید را دریافت کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member lili67 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من ویندوز ده رو بع تازگی نصب کردم ولی نمیتونم آنتی ویروسش رو کلا غیر فعال کنم چون میخوام یه آنتی ویروس دیگه نصب کنم
    همه راه هایی که تو سایت ها هست از طریق ران و... هم رفتم و بی فایده بود
    ممنون میشم کمک کنید
    ورژن ویندوزم 1903(19h1)

Junior Member boogi is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام،
    من ویندوز 10 شما رو 2 سال پیش نصب کردم. روش نوشته بدون محدودیت زمانی اما پارسال یه بار غیر فعال شد که من از طریق پشتیبانی شما کرک جدید رو گرفتم امسال دوباره غیر فعال شده. اینجا نوشتید که به بخش پشتیبانی سایت npshop.net بریم اما اونجا اصلن بخش پشتیبانی نداره. باید چی کار کنم؟
    مشخصات ویندوز من:
    windows 10 (32&64 Bit)
    شماره شناسنامه اثر: 046071-0123-6
    شناسه: 21382

میزان امتیاز
    100

سلام در پاسخ به boogi
    شما می توانید از سایت معتبر زیادی آخرین کرک ویندوز را دریافت کنید مثل https://soft98.ir/os/windows-10/1780...2-10-1903.html

میزان امتیاز
    100

سلام در پاسخ به lili67 ویندوز دیفندر ویندوز 10 همیشه در صورت کامل غیر فعال کردن آن نیز پس از یک ریست مجدد فعال می شود ولی بسیار آنتی ویروس قوی و هوشمندی است و اصولن کاربران را از نصب آنتی ویروس دیگری بی نیاز می کند

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)