+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: متلب

Junior Member bateni1380 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض متلب

باید حتما تو درایو سی نصب باشه ؟ برا من ارور لایسنس میده طبق راهنما هم پیش رفتم

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نه قطعیتی برای نصب شدن در درایو c اصولن مسیر نصب رو تغییر ندید چچون مسیر کرک شما نیز باید حتمن در مسیر نصب قرار بگیرد
    بدون داشتن آنتی ویروس و بدون اتصال به اینترنت و همچنین با uac خاموش مجددن امتحان کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member hossein.dn is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام من سی دی آموزشی متلب 2016 گرفتم اما این پیام را میدهد the disk is not original -12785 وباز نمی شود لطفا راهنمایی کنید

Junior Member hossein.dn is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض خرابی در سی دی آموزشی

سلام من سی دی آموزشی متلب 2016 گرفتم اما این پیام را میدهد the disk is not original -12785 وباز نمی شود لطفا راهنمایی کنید

Junior Member Mr_ahad is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

اولا پشتیبانی بسیار مسخرست یعنی چی تو سایت نظر بدید
    دوما نصب متلب اررور لایسنس میده
    مشکل کجاست

میزان امتیاز
    100

سلام
    در پاسخ به mr ahad
    متوجه موضوع اول شما نشدم
    در باب خطای لایسنس باید خدمتتون عرض کنم که حتمن برای نصب نرم افزار مطلب باید اینترنت و آنتی ویروس و uac تون غیر فعال باشد.
    و احتیاج است که حتمن فایل patch را در پوشه bin کپی کنید و روی فایل کپی شده کلیک راست کنید و گزینه ی run as adminstrator را انتخاب کنید.
    این کرک ها و لایسنس بارها تست و اجرا شده است در صورتی که آنتی ویروس نود استفاده می کنید ترجیحن به طور کامل آن را پاک کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member Mr_ahad is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

داداش لایسنس معتبر نیست :|

میزان امتیاز
    100

سلام
    دوست عزیز کاش این موارد رو یکبار دیگر انجام بدید باور بفرمایید مشکل از لایسنس برنامه نیست در انتها اگر مشکل تان حل نشد بهتر است روی یک ویندوز خام این برنامه را امتحان کنید

Junior Member B3HN is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت شما،
    در ابتدا چرا اصلا این جزییاتی که اینجا میگین مثل کپی در bin یا غیره رو برای کمتر شدن کار خودتون هم که شده توی راهنما نمیارید، مشتری مداری به کنار. نکته بعد اینکه چرا یک مرکز تماس وجود نداره که پاسخگوی مشکلات باشه، البته منکر زحمات مسولین سایت نمیشم. الان من مثل همه ی دوستانی که مشکل داشتم مشکل دارم و بعد از دو بار نصب طبق دستورالعمل های سی دی و شما باز هم ارور لایسنس رو دریافت میکنم و اینکه شما پیشنهاد میدین برای نصب از یک ویندوز خام استفاده بشه منطقی نیست به هیچ وجه، واقعا هست؟
    لطفا پاسخ گو باشید، اگر لایسنس جدیدی قابل دریافت هست بفرمایید یا یک شماره تماس در اختیار من قرار دهید. یا درنهایت روش مرجوع کردن محصول رو بفرمایید.

میزان امتیاز
    100

سلام دوست عزیز اینکه من خدمتتون عرض می کنم ویندوز خام برای اینکه از سالم بودن dvd و لایسنس آن مطمئن بشید بسیاری از نرم افزار ها به دلیل پاک نشدن فایل هاشون از ریجستری ویندوز احتیاج به نرم افزار های uninstaller دارن و حتا همین نرم افزار ها نیز در بعضی موارد موفق نیستند و ناچار هستیم روی یک ویندوز خام امتحان کنیم این نرم افزار ها نرم افزار های کرک شده است و اگر کرک آن به هر دلیل اتصال به اینترنت در هنگام نصب و یا ناقص نصب شدن روی سیستم شما اکسپایر شود باید جای قدم های آن را اول از سیستم پاک کنید. شماره تلفن شرکت در داخل سایت موجود است 02188994474-5 و گرچه آنقدر من این نرم افزار را روی سیستم ها نصب کردم که اطمینان دارم که مشکل از کرک نرم افزار نسیت اما با این وجود اگر بخواهید می توانید کرک جدید را از سایت ها دریافت کنید و یا به این شماره 09101575202 در تلگرام پیام بدید تا لینک برای کرک ها ی جدید براتون بفرستم

Junior Member abbas1377 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با سلام من برنامه رو نصب کردم و هنگامی ک میخوام وارد برنامه بشم ارور لایسنس میده و میگه که باید فایل لایسنس رو وارد کنید در حالی ک قبلش واسم active complete میاد ولی باز برنامه اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید

Junior Member mohamadali_mohamady is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

باسلام خسته نباشید
    من نصب کردم همه موارد هم رعایت شده ولی زمانی که روی آیکن اجرای برنامه کلید میکنم دوباره پنجره فعال سازی باز میشه !!!!!
    روی یک لب تاپ دیگه هم امتحان کردم همین حالت رو داره،هربار فعال سازی انجام میشه پیغام activation complete رو میده ، باز روی آیکن برنامه کلید میشه بجای اجرای برنامه پنجره activation میاد

میزان امتیاز
    100

سلام لطفن با شرکت نوین پندار قسمت پشتیبانی تماس بگیرید 02188994474-5

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)