+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نصب civil3d

Junior Member Sajad1371 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نصب civil3d

سلام..خسته نباشید.سجاد هستم.برای نصب اتودکس اتوکدcivil3d. 2017 . 6بر روی ویندوز 10مشکل دارم...هر کاری میکنم‌.نصب نمیشه..میگه که باید نسخه پیش فرضNet4.5رو ویندوز سیستم نصب بکنم...بیرون هم بردم رو سیستم برام نصب کردن..ولی بازم همون اخطار رو میده؟؟لطفا راهنمایی بکنید ممنون میشم..

Junior Member asef is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad1371 نمایش پست ها
    سلام..خسته نباشید.سجاد هستم.برای نصب اتودکس اتوکدcivil3d. 2017 . 6بر روی ویندوز 10مشکل دارم...هر کاری میکنم‌.نصب نمیشه..میگه که باید نسخه پیش فرضNet4.5رو ویندوز سیستم نصب بکنم...بیرون هم بردم رو سیستم برام نصب کردن..ولی بازم همون اخطار رو میده؟؟لطفا راهنمایی بکنید ممنون میشم..
    سلام ، به قسمت تنظیمات برو و وارد قسمت نصب و حذف برنامه ها شو ، در قسمت چپ گزینه ای به نام turn windows feature on or off هست . وارد این قسمت شو و .NET ها رو تیک بزن تا نصب بشن ، بعد برنامه رو دوباره نصب کن

میزان امتیاز
    0

پیش فرض نصب civil3d

سلام..من الان همیت کاری که شما گفتین‌.رو انجام دادم...ولی بازم نصب نمیشه.این اخطاری که موقع نصب میده‌‌...میگه NET4.5نصب نیست..ولی این net framwork ای که برای من رو سیستم نصب کرده.net4.6هستش..ممکنه مشکل این باشه؟

میزان امتیاز
    0

پیش فرض نصب civil3d

سلام..دوستان کسی جواب سوال ما رو بلد نبود.

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام از مسیری که گفته شده باید نصب بشه روی سیستم شما مجددن به صورت دستی دانلود کنید و نصب کنید ببینید درست میشه؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)