+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل در لاینس مایا ۲۰۱۶

Junior Member morteza110 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Angry مشکل در لاینس مایا ۲۰۱۶

سلام من نرم افزار مایا رو خریداری کردم طبق آموزش شروع به نصب میکنم اما موقع فعال سازی وقتی patch میزنم این پیغام و میدهcould not get debug privilege!Are you admin? چند بار هم پاک کردم و از دوباره نصب کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza110 نمایش پست ها
    سلام من نرم افزار مایا رو خریداری کردم طبق آموزش شروع به نصب میکنم اما موقع فعال سازی وقتی patch میزنم این پیغام و میدهcould not get debug privilege!Are you admin? چند بار هم پاک کردم و از دوباره نصب کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    فایل Patch را در مسیر نصب بریزید بعد روی آن کلیک راست کرده و Run as administrator را بزنید و در نهایت بفیه مراحل اکتیو را طبق راهنما انجام دهید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member arash2o is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فایل Patch تو کدوم قسمته.من نتونستم پیداش کنم

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    فایل patch را در پوشه ی source هست و کپی کنید در مسیر نصب و روی آن کلیک راست کنید و گزینه ی run as adminstrator را بزنید و باقی مسیر زا طبق راهنما پیش بروید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)