+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: برنامه اتوکد 2014 در مرحله آخر ریجستر نمی شود

Hybrid View

Junior Member khournet is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض برنامه اتوکد 2014 در مرحله آخر ریجستر نمی شود

سلام
    تمام مراحل نصب انجام شده و فایل pach رو در مسیر نصب کپی کردم و از اونجا run as administrator رو زدم و از قبل هم اون دو مرحله بر روی اکتیو کلیک می کردیم و بعد از اینکه به اینترنت اتصال نداشت close می زدیم و باز مجدد active رو می زنیم رو انجام داد و کد رو گرفتم ولی در مرحله نهایی این پیام رو میده !!!
    regstration-avtivation error (0015.111
    there is a problam with the activation cod that you entered. click one of the following links
    بعد پایینش هم نوشته
    try again
    contact autodesk

و نکته اینکه تمامی مراحل مثل دستور راهنمای نصب پیش رفته ولی تو مرحله ای اول که کلید ریجیستر می زنیم به جای دو کلید back , close یک کلید next هم فعاله که میگه اگه کارت انجام نشد کد رو آفلاین بگیر من یه بار اینم امتحان کردم ولی بازم اکتیو نشد !!!!

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط khournet نمایش پست ها
    سلام
    تمام مراحل نصب انجام شده و فایل pach رو در مسیر نصب کپی کردم و از اونجا run as administrator رو زدم و از قبل هم اون دو مرحله بر روی اکتیو کلیک می کردیم و بعد از اینکه به اینترنت اتصال نداشت close می زدیم و باز مجدد active رو می زنیم رو انجام داد و کد رو گرفتم ولی در مرحله نهایی این پیام رو میده !!!
    regstration-avtivation error (0015.111
    there is a problam with the activation cod that you entered. click one of the following links
    بعد پایینش هم نوشته
    try again
    contact autodesk

و نکته اینکه تمامی مراحل مثل دستور راهنمای نصب پیش رفته ولی تو مرحله ای اول که کلید ریجیستر می زنیم به جای دو کلید back , close یک کلید next هم فعاله که میگه اگه کارت انجام نشد کد رو آفلاین بگیر من یه بار اینم امتحان کردم ولی بازم اکتیو نشد !!!!
    سلام
    بعد از باز کردن فایل patch برنامه اتوکد را ببندید سپس بر روی دکمه patch کلیک کنید بعد از دیدن پیغام Patch successfully ادامه اکتیو را انجام دهید.
    اگر باز هم نتوانستید ، با شماره های شرکت ما تماس بگیرید.
    88994474
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)