+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کد لازم برای فعال کردن simulationXpress Analysis Wizard

Hybrid View

Junior Member Mehran4191 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کد لازم برای فعال کردن simulationXpress Analysis Wizard

قبلا نسخه 2010 را داشتم ولی الان ک نسخه 2015 را نصب کردم برای کار با قسمت simulationXpress Analysis Wizard نرم افزار در خواست کد فعال سازی می کند چطور می توانم آن را فعال کنم ؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran4191 نمایش پست ها
    قبلا نسخه 2010 را داشتم ولی الان ک نسخه 2015 را نصب کردم برای کار با قسمت simulationXpress Analysis Wizard نرم افزار در خواست کد فعال سازی می کند چطور می توانم آن را فعال کنم ؟
    سلام
    نرم افزار خود را در هنگام نصب اکتیو کرده اید؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member Oilman1990 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

برخی قسمت های نرم افزار سالیدوورک بعد از اکتیو کردن هم قابل استفاده نیستند مانند قسمت simulation Xpress analisys یا drive work Xpress . در قسمت بالا شما نیاز به یک کد دارید که با ثبت نام در سایت سالیدوورک می توانید آن را بدست آورید.فعلا توانایی اپلود اسکرین شات ندارم

میزان امتیاز
    100

در تمامی نسخه ها ابزاری با نام SimulationXpress Analysis Wizard وجود داره. با این ابزار شما فقط میتونید یک تحلیل ساده استاتیکی انجام بدید. ولی در نسخه ی Solidworks Professional شما یک Add-on به نام Solidworks Simulation دارید که چند نوع تحلیل رو میتونید باهاش انجام بدید ولی هنوز دارای محدودیت هست . در نسخه Solidworks Premium که کامل ترین نسخه هست هیچ محدودیتی وجود نداره و شما میتونید همه نوع تحلیلی اعم از استاتیکی ، دینامیکی ، حرارتی ، ارتعاشی و... انجام بدید. خوش بختانه یا بد بختانه در ایران نسخه های کرک شده همگی Solidworks Premium هستند و شما به همه جوانب تحلیل در Solidworks دسترسی دارید.

برای دسترسی به ابزار SimulationXpress Analysis Wizard وارد بخش Evaluate شوید

محل دسترسی به SimulationXpress Analysis Wizard

برای دسترسی به Solidworks Simulation میتوانید وارد بخش Office Products بشید و از اونجا Solidworks Simulation رو فعال کنید و یا اینکه وارد مسیر Tools/Add-Ins بشید و از اونجا Solidworks Simulation رو فعال کنید. پس از فعال سازی ، بخش جدید Simulation به منوی کارتان اضافه خواهد شد
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member Amin93 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

میشه با این نسخه کرک شده ثبت نام کرد؟
    ترفندی بلدید؟؟

میزان امتیاز
    100

سلام نه متاسفانه به هیچ عنوان امکان نداره

Junior Member Parmis.mh is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام من دو روش برای ایجاد کردنsolidwork simulation را امتحان کردم ولی نتجیه نداشت
    میتونه به ورژن سالیدورک یا هسته سیستمم بستگی داشته باشه؟

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)