+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: matlab2014

Junior Member saeid125 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Angry matlab2014

سلام من نرم افزار مطلب 2014 شرکت نوین پندار را با شماره 6-0123-037209 ا خریداری کردم ..ولی موقع نصب پیغام عدم ابدیت اینس اومده چکار باید بکنم ...امیدوارم یک جور کلاه برداری توی فروش نرم افزار از ناحیه شرکت نوین پندار رخ نداده باشه

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid125 نمایش پست ها
    سلام من نرم افزار مطلب 2014 شرکت نوین پندار را با شماره 6-0123-037209 ا خریداری کردم ..ولی موقع نصب پیغام عدم ابدیت اینس اومده چکار باید بکنم ...امیدوارم یک جور کلاه برداری توی فروش نرم افزار از ناحیه شرکت نوین پندار رخ نداده باشه
    سلام
    نرم افزار را بعد از نصب اکتیو کرده اید؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member mahaya67 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام ، منم توی متلب 2014 مشکل دارم بعد از نصب و اجرای کرک برنامه اجرانمیشه و میگه سریال نامبر وارد کن، یعنی اصلا کرک نمیشه،
    و...
    این دومین بار هست که من از این شرکت خرید میکنم و این مشکل رو داره یه آفیس هم نصب کردم اونم کرکش ارور میده.
    من باید چکار منم؟؟؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط mahaya67 نمایش پست ها
    سلام ، منم توی متلب 2014 مشکل دارم بعد از نصب و اجرای کرک برنامه اجرانمیشه و میگه سریال نامبر وارد کن، یعنی اصلا کرک نمیشه،
    و...
    این دومین بار هست که من از این شرکت خرید میکنم و این مشکل رو داره یه آفیس هم نصب کردم اونم کرکش ارور میده.
    من باید چکار منم؟؟؟
    سلام
    در هنگام اکتیو کردن uac و آنتی ویروس خود را غیر فعال نموده و مجددا اکتیو نمایید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)