+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: فايلهايتان را همواره مخفي نگاه داريد

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

Post فايلهايتان را همواره مخفي نگاه داريد

اكثر كاربران ويندوز با قابليت Hidden كردن يا مخفي كردن فايلها از طريق قسمت Folder Option آگاهي دارند. هنگامي كه شما فايل يا فولدري را Hidden ميكنيد كافي است كه از طريق Folder Option تب View قابليت ديدن فايلهاي Hidden را فعال كنيد تا اين فايلهاي مخفي شده به سادگي مجدد رويت شوند. اما در اين ترفند قصد داريم روشي بسيار كارآمد را به شما معرفي كنيم كه همواره فايلهايي كه Hidden كرده ايد را Hidden نگه ميدارد! به طوريكه حتي با فعال كردن گزينه Show hidden files and folders هم فايلها همچنان مخفي باقي خواهند ماند.

از منوي Start وارد Run شده و عبارت regedit را تايپ نموده و Enter بزنيد تا ويرايشگر رجيستري باز شود.
    حالا به آدرس زير برويد:
    HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version/Explorer/Advanced/Folder/Hidden/SHOWALL
    اكنون از قسمت ديگر صفحه روي CheckedValue دوبار كليك كنيد. در پنجره باز شده Value را از 1 به 0 تغيير دهيد.
    حالا OK كرده و خارج شويد.

اكنون اگر در My Computer از منوي View وارد Folder Options شويد و سپس به تب View برويد ، در قسمت Hidden files and folders ، تيك گزينه Show hidden files and folders را بزنيد و خارج شويد در صورت بازگشت مجدد خواهيد ديد كه اين گزينه لغو خواهد شد و همواره فايلهاي شما به حالت Hidden باقي خواهند ماند.

نویسنده : گروه خبر شرکت نوین پندار
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

Junior Member zahragooodarzi is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با سلام من یک نر م افزار دستیار نوین تهیه کرده ام برخی از گزینه ها شماره سریال ندارند برای فعالسازی چگونه باید عمل نماییم؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragooodarzi نمایش پست ها
    با سلام من یک نر م افزار دستیار نوین تهیه کرده ام برخی از گزینه ها شماره سریال ندارند برای فعالسازی چگونه باید عمل نماییم؟
    سلام
    از دی وی دی نرم افزار ،در پوشه برنامه سریال ها را کپی کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member amirghayoumi is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با سلام و خسته نباشید
    راه ارتباطی با شما 2 آدمین عزیز پیدا نکردم ، متاسفانه اکانت اصلی من قابلیت ارسال پاسخ نداره و به عبارتی غیر فعال شده است .
    پرشین بوی جان ممکن بنده را یادتون باشه تقریبا چند ماه بعد شما در انجمن عضو شدم نام کاربری من " leon_reporter_2009 " تا جایی که یادم میاد کاری خلاف قوانین انجمن نکردم که دسترسی هام گرفته شده در خواست داشتم اکانتم رو مجدد فعال نمایید بتوانم باهاش فعالیت کنم .
    باتشکر

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط amirghayoumi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    راه ارتباطی با شما 2 آدمین عزیز پیدا نکردم ، متاسفانه اکانت اصلی من قابلیت ارسال پاسخ نداره و به عبارتی غیر فعال شده است .
    پرشین بوی جان ممکن بنده را یادتون باشه تقریبا چند ماه بعد شما در انجمن عضو شدم نام کاربری من " leon_reporter_2009 " تا جایی که یادم میاد کاری خلاف قوانین انجمن نکردم که دسترسی هام گرفته شده در خواست داشتم اکانتم رو مجدد فعال نمایید بتوانم باهاش فعالیت کنم .
    باتشکر

سلام
    دسترسی شما باز است کسی دسترسی را نبسته.دوباره تست کنین
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member amirghayoumi is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    سلام
    دسترسی شما باز است کسی دسترسی را نبسته.دوباره تست کنین
    آدمین جان منظورم اکانت دیگرم هست که اکانت اصلیم هست ببینید این 2 عکس را ، مجوز ارسال ندارم....

http://8pic.ir/images/vj1laezyikpb7sry1efl.jpg
    http://8pic.ir/images/ocvk5khh557jqzosj0ru.jpg

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

در پاسخ به کاربر عزیز leon_reporter_2009
    مشکل عدم دسترسی شما حل شد .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)