+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: با ده انگشت تايپ كنيد

Hybrid View

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

Post با ده انگشت تايپ كنيد

تايپ نمودن 180 حرف در يك دقيقه شايد براي شما يك رويا تلقي شود ، اما بايستي بدانيد اگر مهارت تايپ 10 انگشتي را فرا بگيريد ميتوانيد با سرعتي بيش از 5 برابر ساير كاربران عادي تايپ نماييد و با اين مقدار حروف در دقيقه متون خود را تايپ كنيد. اين مهارت را ميتوان بسيار گرانبها دانست چرا كه در دنيايي كه با سرعت رو به مجازي سازي ميرود داشتن چنين توانمندهايي بسيار با ارزش است. تايپ 10 انگشتي يك مهارت است كه با اندكي تمرين و ممارست ميتوانيد به آن دست يابيد. در اين ترفند قصد داريم چندين روش گوناگون كه باعث ايجاد يك روند رو به رشد براي فراگيري تايپ 10 انگشتي ميشود را براي شما بازگو نماييم.
    با دقت به كيبورد نگاه كنيد. دو تا از دكمه هاي صفحه كليد بر روي خود برجستگي هاي كوچكي دارند كه وجود آنها به شما كمك مي كند تا موقعيت اين دو دكمه را حتي در تاريكي يا بدون نگاه كردن نيز بتوان پيدا كرد. دكمه هاي مذكور، حروف F و J مي باشند. انگشت اشاره دست راست خود را روي حرف F و انگشت اشاره دست چپتان را روي حرف J بگذاريد.
    دو انگشت سبابه خود را روي دكمه Space مستقر نموده و 6 انگشت باقيمانده را به ترتيب روي دكمه هاي كنار حروف F و J بگذاريد (البته بدون فشردن دكمه ها). با مستقر شدن دستتان در اين حالت، موقعيت تمامي ديگر كليدها، نسبت به اين 8 كليد رديف وسط، قابل پيدا كردن مي باشد.
    حال، براي تايپ كردن، هر كليدي را كه مي خواهيد فشار دهيد بايد از ميان 8 انگشت رديف وسط، فقط يك انگشت كه به آن دكمه نزديكتر است از جاي خود بلند شده، كليد مذكور را فشرده و دوباره به جاي خود بازگردد. پس از بازگشت انگشت به موقعيت اوليه، انگشت بعدي جهت فشردن دكمه بعدي از جاي خود بلند شده، دكمه را فشرده و به جاي خود باز مي گردد. همينطور، هر دكمه اي را كه مي خواهيم فشار دهيم، فقط يك انگشت براي فشردن آن از جاي خود حركت كرده، آن كليد را فشرده و دوباره به جاي خود باز مي گردد.
    در شروع كار، ممكن است اجراي اين روش، كمي برايتان دشوار بوده و يا احساس كنيد، روش كندي است، اما فراموش نكنيد كه به مرور زمان آنقدر در اين كار ماهر خواهيد شد كه سرعت نوشتنتان با صفحه كليد چندان فرقي با سرعت نوشتن با خودكار نخواهد داشت.

نویسنده : گروه خبر شرکت نوین پندار
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

Junior Member motherboard is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام من سوال از گروه پشتیبانی داشتم باید از کجا بپرسم جناب پرشین بوی چرا به شما نمیشه 1یام خصوصی ارسال کرد مگه شما ادمین نیستید؟

Junior Member motherboard is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من سی دی ویندوز 7 رو از شرکت شما خریداری کردم
    یه سوال من این کامپیوترم رو جدید خریدم سی پی یوش 64 بیتی هست ولی من رو کامپیوتر ویندوز 32 بیتی ریختم حالا کیفیت تصاویر رو ویندوز پایین نشون میده به طوری که وقتی یه کم زوم میکنم پیکسلهای تصاویر دیده میشه
    من کارم با فتوشاب و نرم افزارهای طراحی هست این سیستم جدید رو گرفتم چون هم حافظش بیشتر 4 گیگ رم هم گرافیکش 2 گیگ هست اما کیفیت تصاویر حتی از سیستم قبلیم هم که گرافیک و رمش پایینتر بود و ویندوزشم Xp بود هم بدتر هست!!!
    در ضمن سرعت کار کامپیوترم اصلا زیاد نشده و سرعتش کمه
    چون میگن اگه ویندوز 64 بیتی بریزم همه نرمافزارا رو نمیشه روش نصب کرد به ناچار 32 بیتی رختم
    میخواستم ببینم اشکال کار کجاست که کیفیت تصاویر رو پایین نشون میده و سرعتش کمه ؟به خاطر همین که ویندوز 32 بیتی ریختم هست و چی کار کنم اگه ویندوز 64 بیتی بریزم این مشکل حل میشه یا نه؟میتونم همه نرم افزارا رو نصب کنم و کار کنن بدون اشکال
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member mstreza is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط motherboard نمایش پست ها
    با سلام
    من سی دی ویندوز 7 رو از شرکت شما خریداری کردم
    یه سوال من این کامپیوترم رو جدید خریدم سی پی یوش 64 بیتی هست ولی من رو کامپیوتر ویندوز 32 بیتی ریختم حالا کیفیت تصاویر رو ویندوز پایین نشون میده به طوری که وقتی یه کم زوم میکنم پیکسلهای تصاویر دیده میشه
    من کارم با فتوشاب و نرم افزارهای طراحی هست این سیستم جدید رو گرفتم چون هم حافظش بیشتر 4 گیگ رم هم گرافیکش 2 گیگ هست اما کیفیت تصاویر حتی از سیستم قبلیم هم که گرافیک و رمش پایینتر بود و ویندوزشم Xp بود هم بدتر هست!!!
    در ضمن سرعت کار کامپیوترم اصلا زیاد نشده و سرعتش کمه
    چون میگن اگه ویندوز 64 بیتی بریزم همه نرمافزارا رو نمیشه روش نصب کرد به ناچار 32 بیتی رختم
    میخواستم ببینم اشکال کار کجاست که کیفیت تصاویر رو پایین نشون میده و سرعتش کمه ؟به خاطر همین که ویندوز 32 بیتی ریختم هست و چی کار کنم اگه ویندوز 64 بیتی بریزم این مشکل حل میشه یا نه؟میتونم همه نرم افزارا رو نصب کنم و کار کنن بدون اشکال
    ممنون از راهنماییتون

سلام داداش من الان نسخه 64 بیتی رو ویندوزم نصب کردم و ویندوزم 7 . هیچ مشکلی هم نداره خیلی کم بعضی وقتا سرعت شما کم میشه الان سرعت عالیه

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام این نظر شما شاید دیگه در حال حاضر درست نباشه چون در حال حاضر اکثرن از ویندوز 64 بیتی استفاده می کنند کمتر نرم افزاری هست که در 64 بیتی پشتیبانی نشه جز بعضی نرم افزار ها با کاربری محدود.
    اما پیکسل پیکسل شدن که می فرمایید می اونه از درایور گرافیک تون باشه که یا باید درایورشو دانلود منید و نصب کنید از سایت مخصوص آن و یا اینکه باید از درایور پک سلوشن استفاده کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)