+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نصب کوآرتوس

Junior Member sepidehN is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Angry نصب کوآرتوس

با وجود اینکه روی گزینه نصب کلیک میکنم یا روی خود نرم افزار دابل کلیک میکنم اما هیچ اتفاقی نمیفته و نصب نمیشه

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehN نمایش پست ها
    با وجود اینکه روی گزینه نصب کلیک میکنم یا روی خود نرم افزار دابل کلیک میکنم اما هیچ اتفاقی نمیفته و نصب نمیشه
    سلام
    نکات ضروری قبل از نصب را رعایت نموده اید؟(غیر فعال کردن آنتی ویروس،غیر فعال کردن UAC ، فایل Patch را در مسیر نصب برنامه کپی کرده و بر روی آن راست کلیک کرده Run as administrator را بزنید)
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member sepidehN is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Unhappy

غیرفعال هستند.برنامه های دیگه ای که در DVD هست وقتی جز برنامه هایی هستن که سریال یا patch ندارن گزینه نصب کار میکنه.اما برای بقیه مثل ایه که من اصلا گزینه نصب رو کلیک نکردم. قبلا از این شرکت نرم افزار تهیه و نصب کردم اما اینبار نمیدونم چرا اینطوری شد

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehN نمایش پست ها
    غیرفعال هستند.برنامه های دیگه ای که در DVD هست وقتی جز برنامه هایی هستن که سریال یا patch ندارن گزینه نصب کار میکنه.اما برای بقیه مثل ایه که من اصلا گزینه نصب رو کلیک نکردم. قبلا از این شرکت نرم افزار تهیه و نصب کردم اما اینبار نمیدونم چرا اینطوری شد
    چه آنتی ویروسی روی سیستم شما نصب است؟
    اگر nod هستش آن را پاک کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)