+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اشکال در نصب آفیس(اورژانسی)

Junior Member tay lo is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Exclamation اشکال در نصب آفیس(اورژانسی)

سلام.من سی دی آفیس 2013 رو خریدم که مال نوین پنداره.توی راهنمای نصب نوشته بود اول نصب کنید برنامه رو .اما هرچی رو دکمه نصب کلیک میکردم اتفاقی نمی افتاد به خاطر همین اول رفتم کرک کردم.کرک کامل انجام شد و نرم افزارهایی هم که تو دستور نوشته شده بود نصب کردم(فریم ورک)الان میخوام نسخه 32بیتی افیس رو نصب کنم تانصفه میره بعد ارور میده:
    http://8pic.ir/images/vb8uxzr3jekdlfy659zv.png

ویندوزم7 ultimate و آنتی ویروسمم غیرفعال کردم.به اینترنتم متصل نیستم.طوروخدا فورا جواب بدید من تا چن روز دیگه باید یه پروزه تحویل بدم...

Junior Member tay lo is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

کسی نیست جواب بده؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط tay lo نمایش پست ها
    کسی نیست جواب بده؟

با سلام.شما مراحل قبل از اجرای برنامه را انجام داده اید؟
    http://forum.npshop.net/showthread.php?t=1435
    از اتوران برنامه آفیس را اجرا نمایید.اگر باز هم نتوانستید از پوشه برنامه آن را اجرا نمایید در نهایت آن را کرک کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member sepinood is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام ! من یک بار افیس 13 رو نصب کردم و باز شدش 2 روز باهاش کار کردم و بعد 2 ساعت که باز اومدم باهاش کار کنم دیگه باز نمیشدن هیچکدومشون ! یادم رفته بود کرک کنم حالا کلا پاکش کردم و وقتی سی دی رو میذارم اتو ران فقط 32 بیتی میشه ریخت ولی نمیریزه و همش این پیغامو میده : microsoft setup bootstrapper has stoped working : بعدشم یه متن زیرشه که نوشته یه مشکلی باعث شده این کار نکنه ویندوز میبندتش و اگه راه حلی پیدا کرد خبرتون میکنه !
    تورو خدا کمک کنید سریعا بهش نیاز دارم !

میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط sepinood نمایش پست ها
    سلام ! من یک بار افیس 13 رو نصب کردم و باز شدش 2 روز باهاش کار کردم و بعد 2 ساعت که باز اومدم باهاش کار کنم دیگه باز نمیشدن هیچکدومشون ! یادم رفته بود کرک کنم حالا کلا پاکش کردم و وقتی سی دی رو میذارم اتو ران فقط 32 بیتی میشه ریخت ولی نمیریزه و همش این پیغامو میده : microsoft setup bootstrapper has stoped working : بعدشم یه متن زیرشه که نوشته یه مشکلی باعث شده این کار نکنه ویندوز میبندتش و اگه راه حلی پیدا کرد خبرتون میکنه !
    تورو خدا کمک کنید سریعا بهش نیاز دارم !
    سلام
    با نرم افزارهای Your Uninstaller و ... آن را پاک کرده و مجددا آن را نصب نمایید.
    پیغام ارور شما پیغام مربوط به ویندوز می باشد و احتمال خراب شدن ویندوز شما وجود دارد
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member shahram0229 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    سلام
    با نرم افزارهای Your Uninstaller و ... آن را پاک کرده و مجددا آن را نصب نمایید.
    پیغام ارور شما پیغام مربوط به ویندوز می باشد و احتمال خراب شدن ویندوز شما وجود دارد
    باسلام بنده آفیس 2013 را نصب کردم و کار میکنه منتهی در هر بار باز کردن آفیس شماره سی دی کی رو میخواهد و متاسفانه در سی دی خریداری شده اینجانب شماره پاکت ننوشته نشده است

میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram0229 نمایش پست ها
    باسلام بنده آفیس 2013 را نصب کردم و کار میکنه منتهی در هر بار باز کردن آفیس شماره سی دی کی رو میخواهد و متاسفانه در سی دی خریداری شده اینجانب شماره پاکت ننوشته نشده است
    سلام
    منظور از شماره پاکت چی هست؟
    لطفا کامل تر توضیح بدید یا با شماره تلفن 5-88994474 تماس بگیرید

+ پاسخ به موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)