+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: AUTODESK 3DS Max 2013

Junior Member parisaa is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض AUTODESK 3DS Max 2013

salam man zamani ke gozine installo mizanam ye safe baz mishe ke toosh neveshte (the installer has detected that the following programs are running.
    monitor .exe) 2 ta gozineye cancel va ok dare ke ok nemishe

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام
    با استفاده از task manager و تب processes فایل mobitor.exe را end task کنید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

Junior Member emarat is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام من نرم افزارو نصب کرده بودم و باهاش کار میکردم ولی از چند روز پیش یهو یه پیغام میده و اصلا نرم افزارو باز نمیکنه ،پیغامشم اینه:3ds max application has stopped working
    windows can chek online for a solution to the program.من حتی یه بار برنامه رو nuinstall کردم دوباره نصب کردم ولی وقتی میخوام کرک کنم بازم همین پیغامو میده.میشه لطفا زودتر جوابمو بدید؟ممنونم

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط emarat نمایش پست ها
    سلام من نرم افزارو نصب کرده بودم و باهاش کار میکردم ولی از چند روز پیش یهو یه پیغام میده و اصلا نرم افزارو باز نمیکنه ،پیغامشم اینه:3ds max application has stopped working
    windows can chek online for a solution to the program.من حتی یه بار برنامه رو nuinstall کردم دوباره نصب کردم ولی وقتی میخوام کرک کنم بازم همین پیغامو میده.میشه لطفا زودتر جوابمو بدید؟ممنونم
    سلام
    این پیغام برای ویندوز است و ویندوز شما دچار مشکل شده است.آن را تعمیر و یا تعویض نمایید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع