+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: مشکل در نصب نرم افزار کتیا . v5 r21 sp3 -نوین پندار - ارور

Hybrid View

Junior Member arash banaki is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل در نصب نرم افزار کتیا . v5 r21 sp3 -نوین پندار - ارور

با سلام یه نرم افزار کتیا نوین پندار خریدم نصبش کردم یه بار نصبش تا اخر رفت اما هیچ اتفاقی نیفتاد و ایکون برنامه نیومد . پاکش کردم عم از طریق کنترل پنل و هم از طریق فایل های داریو نصب برنامه .... حالا مجددا میخام نصبش کنم اما این ارورر را میده :to perform setup on microsoft windows vista 64-bit,service pack 1 is required
    ویندوزم سون 64 بیتی هست .
    درضمن روی جلد نوشته 32 بیت و 64 بیت اما وارد دیسک برنامه که میشم فقط یه ایکون نصب کتیا هست که اونم روش کلیک میکنم این اروور را میده . از اتوران هم که نصب میکنم همین اروور را میده . راهنمایی بفرمایید لطفا . با تشکر

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

با سلام
    اگر آیکون برنامه هم نیومد شما نیازی به پاک کردن نرم افزار نداشتید ، در سرچ ویندوز در درایوی که نصب کردین کلمه catia و یا cnext.exe را سرچ می کردین برنامه را پیدا می کردین. در رابطه با 32 و 64 بودن هم این نسخه بر روی هر دو نوع 32 و 64 قابل نصب است.
    حال نرم افزار در رجیستری شما باقی مونده با استفاده از نرم افزار Advanced Uninstaller با قیمانده نرم افزار را پاک و با نرم افزار CCleaner رجیستری را اصلاح و ترمیم کنید. سپس دوباره اقدام به نصب کنید .
    net frame work بر روی سیستمون نصب باشد نسخه ویندوزتون ultimate باشد . آنتی ویروس ، فایروال و UAC هم غیرفعال باشد.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member arashbanaki is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با سلام مجدد ... کار هایی را که گفتید انجام دادم اما راستش با نرم افزار دقیقا چه فایل هایی را باید پاک کنم که باقیمانده ی کتیا هستند ؟ چیزی که اسم کتیا توش باشه تو سیستمم نیست ... سرچ کردم نبود . با توجه به این که از کنترل پنل خود ویندوز یه بار فایلها ی کتیا را پاک کردم و فایلش را تو درایو ی که نصب کرده بودم را هم پاک کردم الان دیگه چه اقداماتی باید انجام بدم ؟ uac و فایر وال و انتی ویروس هم غیر فعال کردم اما بازم همون اروور را میده موقعی که میخام ستاپش را اجرا کنم . راهنمایی بفرمایید با تشکر . اروور : to perform setup on microsoft windows vista 64-bit,service pack 1 is required
    مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم من : ویندوز 7 ultimate 64bit . رم 6 گیگ گرافیک 2 گیگ سی پی یو کرو ای 5 . با تشکر .

Junior Member arashbanaki is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

یلداتون مبارک . در رابطه به مشکل نصب نرم افزار کتیا با توجه به توضیحاتی که دادم چه کار کنم اقا ؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

باقیمانده نرم افزار بر روی سیستم شما مونده ، با نرم افزار CCleaner هم رجیستری را ترمیم و اصلاح کنید
    مسیر نصب برنامه بر روی ویندوز 64 بیتی بصورت زیر می باشد
    C:\Program Files (x86)\Dassault Systemes\B21\intel_a\code\bin
    نرم افزار بدون هیچ مشکلی نصب خواهد شد ، امیدوارم مجبور به تعویض ویندوز نشوید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member ahmadreza is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Angry محصولاتدون مشکل داره به خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا

سلام. من نرم افزار کتیا رو که V5 R21 SP3 هست نصب کردم حتی patch روهم بصب کردم و lua5.1.all و lua51.all راه توی مسیر catia -intel - code - bin
    کپی کردم اما وقتی کتیا رو باز میکنم یک صفحه کاملا خاکستری باز میشه و license manager غیر فعاله.
    درضمن هنگام نصب نه اینترنت روشن، نه آنتی ویروس دارم و UAC هم تا never notify آوردمش پایین|، ویندوزمم 7
    چیکارکنمممممممممممممممممم ممممممممممم دیگه

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)