+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: من نیاز به شماره سریال برای سی دی فتوشاپ cs6 دارم اگر از try استفاده کنم مدت محدود

Junior Member korosh.ma is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض من نیاز به شماره سریال برای سی دی فتوشاپ cs6 دارم اگر از try استفاده کنم مدت محدود

من نیاز به شماره سریال برای سی دی فتوشاپ cs6 دارم چون از گزینه try استفاده کنم مدت محدود نصب می شود ؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    دوست عزیز طبق راهنمای نصب عمل کنید اگر گفته شده بصورت trial نصب کنید همان کار را بکنید و در انتها با کرک کردن طبق توضیحات برنامه نامحدود نصب خواهد شد (روش نصب توضیح داده شده را دنبال کنید)
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member neda.a is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام من نرم افزار دقیقا از روی try نصب کردم طبق روش نصب و بعد از آن به درستی نرم افزار کار میکرد اما بعد از گذشت چند ماه الان که میخوام باز کنم ازم شماره سریال میخواد یا اینکه از سایت اصلی خریداریش کنم و نرم افزار باز نمیشود الان چیکار باید کرد؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط neda.a نمایش پست ها
    سلام من نرم افزار دقیقا از روی try نصب کردم طبق روش نصب و بعد از آن به درستی نرم افزار کار میکرد اما بعد از گذشت چند ماه الان که میخوام باز کنم ازم شماره سریال میخواد یا اینکه از سایت اصلی خریداریش کنم و نرم افزار باز نمیشود الان چیکار باید کرد؟
    سلام
    بر روی سیستم خود آنتی ویروس دارید؟
    ااگر دارید آن را غیر فعال کرده و مجددا برنامه را اکتیو نمایید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)