+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: مشکل در نصب پلاگین ادیوس

Junior Member bemani is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Question مشکل در نصب پلاگین ادیوس

درود
    سیستم 7 و 64 بیتی -نرم افزارهای After Effect CS5.5 و Premier CS5.5 و Edius 6 را نصب دارم پلاگین Vitascene 2.0.203 64 Bit را نصب کردم با افتر و پریمیر سازگاربود اما متاسفانه روی ادیوس نصب نشد ..نکات قبل از نصب رعایت شده و طبق راهنمایی سایت مراحل نصب انجام شده بود !!!
    لطفا درجهت رفع این مشکل و نصب ان بر روی نرم افزار ادیوس 6 راهنمایی کنید .
    متشکرم

Junior Member ghgharibdoost is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با سلام .سيستم عامل من xp و32 BIT ميباشد و نرم افزار EDIUS را قبلا نصب و استفاده ميكنم ولي متاسفانه موفق نبودم EDIUS 6.08 را در سيستمم فعال كنم ضمن اينكه پلاگينهاي نرم افزار شركت شما عملا غير فعال است .
    ايا لازم هست EDIUS 6.08 را در همون پوشه EDIUS بريزم .لطفا در صورت امكان اساسي منو در نصب برنامه ياري كنيد.با تشكر
    ویرایش توسط ghgharibdoost : 10-11-2013 در ساعت 02:36 PM

Administrator Supporter is on a distinguished road Supporter آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط bemani نمایش پست ها
    درود
    سیستم 7 و 64 بیتی -نرم افزارهای After Effect CS5.5 و Premier CS5.5 و Edius 6 را نصب دارم پلاگین Vitascene 2.0.203 64 Bit را نصب کردم با افتر و پریمیر سازگاربود اما متاسفانه روی ادیوس نصب نشد ..نکات قبل از نصب رعایت شده و طبق راهنمایی سایت مراحل نصب انجام شده بود !!!
    لطفا درجهت رفع این مشکل و نصب ان بر روی نرم افزار ادیوس 6 راهنمایی کنید .
    متشکرم
    سلام
    آیا این پلاگین نسخه نصب شده از نرم افزار رو ساپورت میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghgharibdoost نمایش پست ها
    با سلام .سيستم عامل من xp و32 BIT ميباشد و نرم افزار EDIUS را قبلا نصب و استفاده ميكنم ولي متاسفانه موفق نبودم EDIUS 6.08 را در سيستمم فعال كنم ضمن اينكه پلاگينهاي نرم افزار شركت شما عملا غير فعال است .
    ايا لازم هست EDIUS 6.08 را در همون پوشه EDIUS بريزم .لطفا در صورت امكان اساسي منو در نصب برنامه ياري كنيد.با تشكر
    سلام
    نرم افزار رو فقط در مسیر پیش فرض نصب کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

میزان امتیاز
    0

درود
    DVD تهیه شده به نام Edius 6 و Collection + و Piug-ins + می باشد و به امید نصب VitaScene بر روی نرم افزار ادیوس خریداری شده است .با این وجود ادیوس 6 را پاک کرده و ورژن 6.08 را از این DVD نصب کردم که عملا نصب نشد!!و همان ورژن سابق است .!!!
    لطفا جهت نصب VitaScane بر روی ادیوس 6 راهنمایی ام کنید .
    متشکرم
    ویرایش توسط bemani : 10-13-2013 در ساعت 10:06 PM

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

دوست عزیز ورژن 6.08 بدون هیچ مشکلی نصب میشود ، طبق راهنما شما اول باید ورژن 6.02 را از dvd ما نصب کنید و سپس ورژن 6.08 را بصورت آپدیت روی آن نصب کنید و پلاگین هم طبق راهنمای نصب بر روی ورژن جدید (6.08) نصب کنید. (راهنما را با دقت مطالعه کنید و نسبت به 64 یا 32 بیتی بودن عمل نصب و کرک را انجام دهید )
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

میزان امتیاز
    0

Question

با تشکر از راهنمایی های مفید شما ... ادیوس ورژن 6.08 نصب شد اما متاسفانه در نصب VitaScene هنوز مشکل برقرار است . در پنجره Choose Plug-ing سه گزینه مربوط به پریمیر و افتر وجود دارد اما گزینه انتخاب ادیوس اصلا نیست ...چندین بار بعد نصب و بروزرسانی ورژن 6.08 سیستم را Restart کردم اما موفق به نصب ویتاسنس نشدم !

میزان امتیاز
    100

با سلام
    دوست عزیز نسخه ادیوس شما 32 بیتیه و بنابراین پلاگین Vitascene 64bit روی ادیوستون قابل ستفاده نیست، بنابراین در کنار نسخه 64 بیتیه این پلاگین نسخه 32 بیتیه اون هم نصب کنید و نرم افزارهایی مثل افترافکت و پریمیرتون اگه 64 بیتی باشند از نسخه 64 بیتی و ادیوستون از نسخه 32 بیتیه این پلاگین استفاده میکنه
    همچنین جهت نصب پلاگین های دیگر هم دقت بفرمایید که برای ادیوستون نسخه 32 بیتی پلاگین ها رو نصب کنید. موفق باشید

میزان امتیاز
    0

Lightbulb تشکر

سلام
    من هم در روزهای گذشته با ازمون و خطای بسیار به این نتیجه رسیدم که باید از ورژن 32 استفاده کنم و موفق به نصب پلاگین ویتاسنس شدم . .. در هر صورت از راهنمایی شما متشکرم

میزان امتیاز
    100

خدارو شکر موفق و موید باشید

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)