+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: استفاده از آفیس

Junior Member aminadib is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Question استفاده از آفیس

با سلام
    من نرم افزار آفیس 2013 رو میخواستم رو کامپیوترم نصب کنم که ویندوزم ERROR میداد ، تا اینکه ویندوزم رو ریکاور کردم و به ویندوز اورجینال لپ تاپ تبدیل کردم ، بعد که خواستم آفیس بزنم ، آفیس رو نصب کردم ، طبق نرم افزار کرک رو هم زدم ، ولی وقتی Word , Access , Excel (فقط به اینا نگاه کردم) رو باز میکنم ، configuration progress رو میاره ، صبر میکنم تا تموم بشه ، بعد میخواد ریستارت کنه ، من هم رسیتارت میکنم ، بعد از ریستارت وقتی میخوام دوباره اینا رو باز کنم دوباره configuration progress رو میاره...
    ولی Power point بخوبی کار میکرد ، تا اینکه از سایتتون KMSpico رو دانلود کردم و نصبش کردم...
    Power Point دیگه ازم Activate code میخواد...
    حالا وقتی هم ویندوز رو Boot میکنم تو Safe mode و اون نرم افزار هایی رو که گفتم رو باز میکنم ، بخوبی همه ی اونا (کل آفیس) کار میکنه ، و وقتی سیستم رو ریستارت میکنم رو Normal دوباره configuration progress رو میاره...
    حتی از همه ی اینا براتون عکس گرفتم ، در ضمن بگم که تمامی این عکس ها طبق شماره ترتیبی هستند...

این طور سوال برای شما مطرح کردم و انتظار دارم یه حواب فوق العاده و سریع به من بدید ، شماره تماسم رو هم تو عکس ها نوشتم...
    فقط کمی سریع چون به آفیس خیلی زود نیاز دارم ، امیدوارم تو آینده مشکل کرک بوجود نیاد...
    امین ادیبOFFICE.zip

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام
    روی ویندوز اورجنیال شما نسخه ای از آفیس نصب بوده است ؟
    همه نسخه های آفیس که روی سیستم شما نصب می باشد را کامل Uninstall کنید . بهتر است برای پاک کردن و اصلاح رجیستری ویندوز از برنامه های کمکی که در انجمن "نکات ضروری قبل از نصب برنامه ها" قرار داده شده است استفاده نمایید.
    سپس برنامه را مجدد روی سیستم خود نصب نمایید و مراحل فعالسازی را انجام دهید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

میزان امتیاز
    0

Exclamation جواب

سلام
    من وقتی ویندوز رو ریکاور کردم دیگه رو ویندوز هیچ اثری از هیج نوع آفیسی وجود نداشت...
    الان هم آفیس خیلی لازممه ، لطفا کمی کمکم کنید...

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    باید دوباره آفیس را نصب کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

میزان امتیاز
    0

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    سلام
    باید دوباره آفیس را نصب کنید.
    الان که آفیس در روی کامپیوترم هست ، اون رو uninstall کنم بعد دوباره نصبش کنم؟؟؟؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

بله، با بر نامه Ccleaner و یا IObit Uninstaller به طور کامل خود برنامه و رحیستری آن را پاک و uninstall کنید و دوباره از ابتدا نصب کنید. قبل از نصب و کرک آفیس، آنتی ویروس و uac را غیرفعال کنید و به اینترنت متصل نباشید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member r.gholami is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Exclamation استفاده از افیس

سلام،من از 2013wordاستفاده می کنم.ولی فایلی که ذخیره میشه بعد از باز کردن مجدد قابل تغییر نیست حتی کپی هم نمیشه،چرا؟؟

Administrator Supporter is on a distinguished road Supporter آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

----------

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)