+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: بالا نیامدن ویندوز 7

Junior Member elham28 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بالا نیامدن ویندوز 7

من یک دی وی دی ویندوز 7 که متعلق به شرکت نوین پندار است را خریدم و آن را روی لپ تاپ دل مدل 5010 nنصب کردم ولی بعضی مواقع که لپ تاپ را روشن میکنم ویندوز تا صفحه دسک تاپ بالا میاید ولی هیچ چیز کار نمیکند نه دکمه های کیبورد نه shift+alt+delete که حداقل بتوانم وارد تسک منیجر بشوم.حتی نمایشگر موس به شکل دایره ای چرخان است که مدام میچرخد و هنگامی که مثلا روی دکمه استارت کیلیک میکنم موس هم هیچ کاری انجام نمیدهد و من مجبور میشوم که با دکمه پاور لپ تاپ را خاموش کنم چون هیچ چیز کار نمیکند و مجبورم دوباره بعد از 10 دقیقه یا بیشتر ،دوباره لپ تاپ را روشن کنم که ایندفعه همه چیز درست میشود البته بعضی وقتها هم دوباره درست نمیشود و همان مشکل را دارم. سیستمم هم ویروسی نیست چون آنتی ویروسم هر روز آپدیت میشود و هر از گاهی کل سیستم را اسکن میکنم. اشکال کار چیست؟لطفا مرا راهنمایی کنید

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

از دی وی دی ویندوز روی یک سیستم دیگر کپی بگیرید. در صورتی که کپی شد ، یک رایت از کپی با سرعت پایین تهیه کنید و این بار ویندوز را از دی وی دی جدید نصب کنید. ممکن است دی وی دی رام شما نمی تواند دی وی دی را خوب بخواند. اگر هم موفق به کپی کردن دی وی دی نشدید، دی وی دی تان به احتمال زیاد مشکل دارد و با پشتیبانی تماس بگیرید.
    02188994474

میزان امتیاز
    0

ویندوز با موفقیت نصب شده است ولی بعضی مواقع که لپ تاپ را روشن میکنم و صفحه دسکتاپ بالا میاید همه چیز هنگ میکند. با همین دی وی دی روی لپ تاپ دل مدل 1520 هم ویندوز را نصب کردم که آن لپ تاپ هم همین مشکل را دارد آیا هر دو لپ تاپ دی وی دی رامشان مشکل دارد؟اگر مشکل داشت که ویندوز بدرستی نصب نمیشد.؟؟؟

میزان امتیاز
    0

راستی دی وی دی را روی یک سیستم دیگر کپی کردم و عملیات کپی با موفقیت انجام شد و دی وی دی از لحاظ کپی کردن مشکلی نداشت

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

این مشکل مربوط به سخت افزار می شود و ارتباطی به ویندوز ندارد.

میزان امتیاز
    0

یعنی هر دو لپ تاپ مشکل سخت افزاری دارند؟؟؟؟ تا قبل از عوض کردن ویندوز هیچ مشکلی نداشتند.
    چند روز قبل یک دی وی دی ویندوز 7 از یک شرکت دیگر خریداری کردم و روی لپ تاپ دل مدل n5010نصب کردم و دیگر مشکل سابق را ندارم و موقع روشن کردن لپ تاپ ویندوز بدون مشکل قبلی بالا میاید. هنوز دی وی دی جدید را روی اون یکی لپ تاپ (دل 1520) امتحان نکردم ولی روی این یکی دیگه مشکلی نداره.

Senior Member xavienator is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    9

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse

Senior Member xavienator is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    9

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)