+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نبودن ابزار 3d در فتوشاپ cs6

Junior Member baycall is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نبودن ابزار 3d در فتوشاپ cs6

سلام ببخشید من نرم افزار فتوشاپ cs6 رو خریداری کردم که مربوط به شرکت شما بوده و قبل از اون از cs5 استفاده می کردم و 3d هم داشت ولی اونی که از شما خریداری کردم نداره مشکل چیه وچطوری می شه رفعش کرد ممنون

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    مشکل از کارت گرافیکتون هست. درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید. اگر مشکل بر طرف نشد ممکنه به خاطر برخی از پلاگین هایی که بر روی فتوشاپ نصب کردید هم باشه. بنابراین فتوشاپ رو به طور کامل uninstall کنید و مطمئن بشید که تمامی پوشه ها پاک شده باشن و دوباره برنامه رو نصب کنید و قبل از اینکه پلاگینی نصب کنید 3d رو چک کنید. در غیر این صورت اگر باز هم مشکل برطرف نشد کارت گرافیکتون ممکنه که ساپورت نکنه.

Junior Member graphical is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین مشکل رو دارم البته چند بار اول که نصب کردم فعال بود اما الان بعد نصب ناپدید شده دلیلش چیه؟ کارت گرافیک هم آپدیت شده ati3800!قبلا فعال بود!

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

با سلام
    دلایل مختلی دارد از جمله اینکه شما 4 بار نرم افزار رو نصب کردید!!! که 3 بار اول هم درست بوده!!! و این نصب های مجدد باعث مشکل در رجیستری ویندوز شده ، و یا اینکه درست کرک نشده و یا اینکه در هنگام نصب به اینترنت متصل شدین و از ویپی ان یا پروکسی استفاده کردین در هر صورت
    نرم افزار رو بطور کامل از سیستم پاک کنید ، برای اینکار از نرم افزار هایی مثل Iobit uninstaller و یا your uninstaller استفاده کنید و همچنین از نرم افزار ccleaner جهت ترمیم رجیستری و بعد آن اگر کارت گرافیکتون آپدیت نیست آپدیت کنید ، آنتی ویروس ، فایروال و UAC رو غیرفعال کنید و طبق توضیحات دوباره نصب و کرک کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)