+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: عدم نصب ویندوز 8

Junior Member sea is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Exclamation عدم نصب ویندوز 8

سلام من لپ تاپ ایسوس دارم
    نمیدونم چه طوری ویندوز 8 رو رو نصب کنم
    فکر کنم باید این رو اجرا کنم:

ولی این ارور میاد:

اگه اشتباه میکنم کمکم کنید و بگید(به همراه عکس)

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    باید با بوت ویندوز رو نصب کنید.

Junior Member kingjavid is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

چیجوری بوت رو نصب کنم؟

میزان امتیاز
    100

بوت رو لازم نیست نصب کنید. از بوت باید ویندوز رو نصب کنید. در صورتی که تا به حال از طریق بوت ویندوز نصب نکردید ، ترجیحاً از کسی که بلد هست بخواید براتون نصب کنه. ممکنه درایوهاتون رو به اشتباه پاک کنید و مشکلات دیگه ای که ممکنه پیش بیاد.
    در صورتی که مایل باشید می تونید به همراه لپ تاپتون تشریف بیارید شرکت تا با پرداخت هزینه ویندوز براتون نصب بشه. می تونید با شماره های 88994474 و یا 88994475 تماس بگیرید.

Junior Member kamdar is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام

من میخوام ویندوز 7 رو به 8 Upgrade کنم، چون میخوام برنامه ها و تنظیماتم حفظ بشه(هرچند از طریق Windows Easy Transfer هم میشه اکثر تنظیمات ویندوز(و احتمالاً اکثر برنامه ها) رو منتقل کرد، اما نه خود برنامه ها رو).

توی بوت میگه Upgrade باید از توی ویندوز شروع بشه.
    توی ویندوز هم که همین رو میگه که این دوست گرامی آوردن.
    مثل اینکه فایل مربوط به آغاز Install در ویندوزهای 64 بیتی، توسط شرکت شما از CD حذف شده!
    آیا فایل مربوطه رو دارید که به طریقی(مثلاً با PowerISO) به CD اضافه کنم؟
    اگر خیر، آیا راه دیگری برای این مسئله سراغ دارید؟

ضمناً خودتون رو با توضیح موارد ساده اذیت نکنید. نسبتاً واردم.
    ویرایش توسط kamdar : 11-21-2013 در ساعت 05:30 PM

میزان امتیاز
    100

با سلام
    دوست عزیز جهت نصب ویندوز 8 باید ویندوز جدیدی نصب کنید ویندوز قبلی آپگرید نمی شود شما میتونید در کنار ویندوز 7 ویندوز 8 رو هم داشته باشین که خود سیستم عامل جداگانه ایست و نرم افزارهای نصب شده در ویندوز 7 در ویندوز 8 شما نخواهد آمد و این موضوع ربطی به ویندوز شرکت ما یا ویندوز دیگری ندارد و تنها راه می باشد
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member aminnamazi is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض عدم اجرای cd کارت گرافیک

سلام و خسته نباشید ویندوز 8.1 رو نصب کردم همه چیز خوب کار میکنه منتها dvd rom قادر به خوندن cd کارت گرافیک نیست
    رزولوشن تصویر مانیتور خیلی بی کیفیت هست. در قسمت تنظیمات personalize سایز آیکن ها یا خیلی بزگه یا خیلی خیلی کوچیک
    اگر این اشکال مربوط به ویندوز 8.1 شرکت نوین پندار هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

Administrator Supporter is on a distinguished road Supporter آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام
    درایور مربوط به ویندوز 8.1 رو دانلود و نصب کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member danger25 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض راهنمایی هنکام نصب

هنگلم نصب این ارور رو میده راهنمایی کنین چیکار کنم
    با تشکر
    عکس پیوست شده
    تصاویر پیوست شده

میزان امتیاز
    100

سلام
    موقع نصب کاستوم رو انتخاب کنید.

Junior Member mohammad10 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Cool

سلام. خسته نباشید. من ویندوز 8 از شرکت شما دارم و الان 8.1 رو هم گرفتم. ویندوز هم 64 بیت هست. میخوام آپگرید کنم به 8.1 اما ارور میده و میگه دیسکی بذارید که 64 بیت باشه. همون اروری که دوستمون تو همین صفحه بش برخورد. شما گفتین کاستوم نصب کنید اما من ویندوز 8 دارم و میخوام به 8.1 ارتقا بدم چون برنامه هایی که نصب کردم مهمن واسم.
    لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط mohammad10 : 03-12-2014 در ساعت 05:20 PM

میزان امتیاز
    100

سلام
    همونطور كه قبلاً گفته شد امكانش نيست.

Junior Member arad.jafari is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    من قبلا ویندوز8 رو رو pcنصب کرده بودم اما بناب دلایلی ازش خوشم نیومد
    امروز خواستم همون ویندوز رو نصب کنم رو لپتابم نصب نشد فک کردم شاید از نسخه ویندوزه رفتم ویندوز 8.1 شرکت شمارو گرفتم آوردم انتظار داشتم نصب بشه اما نشد(همون نسخه 2 دی وی دی)
    مدل لپتابن ایسوز x550d هستش
    سازگاری های لازم رو هم داره
    دی وی دی رو قرار میدم لپ رو ریستارت میکنم با استفاده از کلید های دلیت و اینتر میزنم و لودینگ انجام میشه هما تو بخش ریپیر مشکل میده
    فک کردم اونجا مشکلی هس
    لپ رو با ویندوز اصلی خودش که 7 هست بالا آوردم دوباره دی وی دی رو قرار دادم اما بازم نصب نشد ینی اینجا رو ستاپ ک کلیک میکنم این خطا رو میاره
    user the other installation disc that says 64-bit.when you insert it.windows setup will restart automatically.
    حالا چندتا عکس هم قرار دادم از اون ارور هایی که میده لطفا کمکم کنید واجبه

http://8pic.ir/images/32562592492727525374.jpg
    http://8pic.ir/images/29076534436978997778.jpg
    http://8pic.ir/images/49866378490322027092.jpg
    http://8pic.ir/images/87958448831402226403.jpg

میزان امتیاز
    100

سلام
    چرا ريپير؟ شما به درستي مراحل نصب رو انجام نميديد. از اين روش براي نصب استفاده كنيد
    http://npshop.net/fullnews/1423/%D8%...%88%D8%B2-8/0/

Senior Member xavienator is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    9

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.ru gardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ru habeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ru handsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ru knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ru lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru

Senior Member xavienator is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    9

laterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.ru manualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.ru partfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.ru tamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)