+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل کرک برنامه

Junior Member pouryatajik is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل کرک برنامه

سلام...من برنامه ایندیزاین رو گرفتم و دفعه اولی که adobe indesign cs5.5 me رو نصب و کرک کردم اینترنت وصل بود...بعد برنامه رو پاک کردم و دوباره با اینترنت قطع شده نصب کردم و کرکش کردم ولی باز هم موقع شروع پیغام trial میده....چیکار باید بکنم تا برنامه کامل نصب شه....؟؟؟
    ممنون

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    کرک برنامه هیچ مشکلی نداره باید دقیقاً همون دستوری که در راهنما گفته شده رو انجام میدادید.
    می تونید برنامه رو کامل با your uninstaller پاک کنید با برنامه هایی که رجیستری رو پاک می کنن مثل Ccleaner رجیستری رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

Junior Member alikhani is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بنده مدتی است که برنامه ایندیزاین را نصب می کنم ولی موقع اجرای برنامه با ارر شماره 5 مواجه می شوم. ویندوز را هم عوض کردم و اول از همه ایندیزاین را نصب کردم ولی دوباره این ارر را داد. قبلا با برنامه کار می کردم و لی مدتی است که این خطا میاد.
    ویندوز من سون است و 32 بیتی. لطفا راهنمایی ام کنید. تازگی هم کالکشن ایندیزاین شما را گرفتم و نصب کردم ولی باز هم همان مشکل باقی است. از چند نفر تعمیرکار کامپیوتر هم سوال کردم بلد نبودند.
    در این ارر فقط گفته شده که دوباره برنامه را نصب کنید. برنامه ادوب فتوشاپ هم روی سیستم دارم و مشکلی ندارد و فقط ادوب ایندیزاین ارر میده.
    کمک کمک کمک

ویرایش توسط alikhani : 04-10-2013 در ساعت 09:56 PM

میزان امتیاز
    100

سلام
    از پیغامی که بهتون میده عکس بگیرید و بفرستید و یا متن کامل پیغام رو بفرمایید.

Junior Member mehdit is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Smile سلام

سلام
    من نرم افزار های Master Collection..Adobe را نصب کردم ولی نتوستم کرکش کنم 6 روزم بیشتر وقت نداره حتی طبق اون راهنما انجام دادم ولی واسم فعال نشد ... فایل path هم اجرا کردم ولی باز هم اجرا نشد
    ممنون میشم راهنمایی کنید...
    ویرایش توسط mehdit : 04-28-2013 در ساعت 12:37 PM

میزان امتیاز
    100

سلام
    شما در تاپیک Adobe InDesign CS5.5 + Collection سوالتون رو مطرح کردید اما نوشتید که Adobe master collection رو نتونستید کرک کنید. دقیقاً بفرمایید کدوم برنامه رو از کدوم محصول ما نصب کردید و در کرک کردنش مشکل دارید.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)