+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: خطا در لیسانس matlab

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    مشکل شما از فایل patch است که باید در داخل مسیر نصی کپی کرده و و با کلیک راست روی patch کپی شده و انتخاب run as adminstor حتمن کار کرک کردن را انجام دهید، با user accont control غیر فعال شده از control panel و نداشتن آنتی ویروس فعال و در صورت داشتن ESET ترجیحن پاک کردن کامل آن و همچنین پاک کردن هر آنچه از مطلب فعلیتان باقی است می توانید مشکل را حل کنید فقط لطفن برای پیدا کردن مسیر نصب حتمن حتمن روی آیکون متلب کلیک راست کرده و open file location را انتخاب کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member معین is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام. من متلب 2016 نصب کردم ولی این اررور را میدهد که در شکل پیوست کردم. چجوری برطرفش کنم؟
    تصاویر پیوست شده

میزان امتیاز
    100

سلام آنتی ویروستون رو کاملن پاک کنید مشکلی در patch نرم افزار وجود دارد این نرم افزار ها کاملن تست شده است و کرک ها با آن همخوانی دارد اگر درقسمت اکسترکت کردن patch دچار مشکل هستید کاملن بر روی هارد کپی کرده مجدد نصب کنید.
    به دلیل الزام قطع اینترنت نمی تونم بهتون تیم ویور بزنم اما از این مطمئن باسید که نرم افزار مطلب مشکلی در کرک برنامه ندارد
    در آخر می توانید از برنامه cclear نیز برای پاک کردن درایوc خود استفاده کنید و مجدد نصب کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member معین is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

من آنتی ویروس را کاملا غیر فعال کردم و دوباره نصب کردم.فکرکنم مشکل در محل مسیر لایسنس میباشد.یکبار از محل نصب که لایسنس را کپی کردم آدرس دادم که نشد. و یکبار هم از محلی که میخواستم برنامه را نصب کنم آدرس دادم.باز هم نشد.چه کار میتونم بکنم؟؟ لطفا راهنمایی کنید. شکل را در زیر پیوست کردم
    تصاویر پیوست شده

Junior Member ali297 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مطلب

سلام واقعان از خرید نرم افزار کینگ پشیمونم خیلی ضعیفه

Junior Member Mojtaba_Ja is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نرم افزار متلب 2015 رو طبق دستورالعمل نصب کردم اما بعد از نصب یه پنجره خطا باز میشه که ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

Junior Member احسان محمدی is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همون مشکل ارور رو دارم لطفا دقیق تر راهنمایی بفرمائید.

Junior Member احسان محمدی is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

خواهشمندم زودتر راهنمایی کنید کارمون گیره خیلی

Junior Member heliamb is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام من این نرم افزار را امروز نصب کردم و به هر دوی نسخه ها موجود یعنی 2018 و 2011 نیاز دازم. نسخه 2018 بدون هیچ اشکالی نصب شد. ولی نسخه 2011 را هر کاری میکنم نصب نمیشه یعنی تمام مراحل را میرم و حتی activation هم انجام میده و به مرحله پایانی میرسه ولی وقتی از قسمت bin ، نرم افزار را باز میکنم دوباره ارور activation میده و به هیچ عنوان وارد برنامه نمیشه. فکر میکنم مشکل از لایسنسش هست که به هیچ عنوان اکتیو نمیشه. , و این نکته را هم باید بگم که فیلتر شکنم و اینترنتم هر دو خاموش بودند.باید چی کار کنم؟ خیلی ممنون
    ویرایش توسط heliamb : 08-04-2018 در ساعت 10:47 PM

Junior Member Mohammad97 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض matlab R2017a

سلام، نرم افزار رو نصب کردم باز شد یه مدت هم‌کار کردم، الآن بعد از چندوقت زدم‌ دوباره باز بشه پیام داده که لایسنس باید تایید بشه، آنلاین که نمیشه، آفلاین هم میرم تو پوشه لایسنس و‌انتخاب میکنم پیام میده activation is complete ولی بازم باز نمیکنه متلب رو و دوباره که برنامه رو باز میکنم همین اتفاق میفته. مشکل از کجاست؟

Junior Member MatlabUser is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من متلب2013 و 2010 رو نصب کردم، اول 2013 ، همه مراحل رو طی کردم بعد از وارد کردم لایسنس میگه فعال شد. اما برنامه باز نمیشه و هر دفعه فرم فعالسازی میاد. بعد 2013 را unistall کردم و 2010 رو نصب کردم. باز همین اتفاق میفته . لطفا راهنمایی کنید. لایسنس ها مشکل دارن؟

میزان امتیاز
    100

سلام در تلگرام به @Nptel پیام بدید تا لایسنسن جدید براتون ارسال کنم

Junior Member منیره is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad97 نمایش پست ها
    سلام، نرم افزار رو نصب کردم باز شد یه مدت هم‌کار کردم، الآن بعد از چندوقت زدم‌ دوباره باز بشه پیام داده که لایسنس باید تایید بشه، آنلاین که نمیشه، آفلاین هم میرم تو پوشه لایسنس و‌انتخاب میکنم پیام میده activation is complete ولی بازم باز نمیکنه متلب رو و دوباره که برنامه رو باز میکنم همین اتفاق میفته. مشکل از کجاست؟
    سلام
    من هم دقیقا دچار همین مشکل شده ام لطفا راهنمایی فرمایید.

میزان امتیاز
    100

سلام در تلگرام به @nptel پیام بدید تا کرک جدید براتون ارسال کنم

Junior Member Farshid1985 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام.من سی دی متلب شرکت شما را خریداری کردم و طبق راهنکا اونا نصب کردم ولی بعد از اتمان کامل مراحل نصب با خطای لایستس مواجه شدم.چکار باید بکنم؟error.jpg

میزان امتیاز
    100

سلام ورژن نرم افزار متلب تون رو در تلگرام @nptel پیام بدید کرک جدید براتون ارسال می کنم

Junior Member bahram1372 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

من متلب 2019 رو نصب کردم ولی خطای لایسنس میده
    چیکار کنم الان؟

+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)