+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: مشکل در نصب

Junior Member وروجک is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Chra pas az nasb barnam edius gozyne patch ra baray nasb zade vali pas az zadan gozyne extract nasb namyshavad moshkel az kojast?

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

سلام
    لطفاً فارسی تایپ کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

میزان امتیاز
    0

باسلام
    برنامهediusرانصب میکنم طبق دستور راهنما ولی در پایان برنامه باز نمیشود مشکل از کجاست؟باتشکر

میزان امتیاز
    100

سلام
    بهتون پیغامی میده؟
    UAC را بر روی حالت never notify قرار دهید و آنتی ویروستان را موقتاً غیرفعال کنید و بعد برنامه را اجرا کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

میزان امتیاز
    0

سلام
    موقع نصب انتی وروس غیر فعل
    به دستور راهنما وقتی گزینهpatchمیزنیم گزینهinstallباید ظاهر شود ولی گزینهextractمی اید وبعداز کلیک کردن چیزی نصب نمیشود وصفحه ناپدید میشود
    وقتی برنامهediusباز میکنم چند گزینهrecent project-new project-profileمی اید
    مشکل از کجاست راهنمایم کنیدباتشکر

میزان امتیاز
    100

لزوماً نباید از ابتدا install ظاهر شود.
    طبق راهنمای کرک موجود در اتوران قدم به قدم پیش روید. قبل از کرک و نصب برنامه ،uac را بر روی حالت never notify قرار دهید. اتصال به اینترنت را قطع کنید و آنتی ویروستان را موقتاً غیرفعال کنید.
    برای اطمینان از داخل فولدر برنامه اقدام به کرک و نصب برنامه کنید.همین طور به صورت Run as administrator کر و نصب برنامه را اجرا کنید.موقع کرک ، برنامه باید حتماً بسته باشد.
    در مورد فرمایشتون که نوشتید :وقتی برنامهediusباز میکنم چند گزینهrecent project-new project-profileمی اید ، این روند خود برنامه است و مشکل محسوب نمی شود.
    شما مشکلتون رو دقیق بیان نمیکنید. صرف اینکه برنامه باز نمی شود و یا وقتی برنامهediusباز میکنم چند گزینهrecent project-new project-profileمی اید و یا به دستور راهنما وقتی گزینهpatchمیزنیم گزینهinstallباید ظاهر شود ولی گزینهextractمی اید وبعداز کلیک کردن چیزی نصب نمیشود وصفحه ناپدید میشود ،این ها هیچ کدام مشکل به حساب نمی آید و در صورتی که مشکل باشد شما به طور دقیق و واضح مسئله را بیان نمی کنید. لطفاً تنها در صورتی که سوالی در مورد نصب و کرک برنامه دارید بپرسید و حتماً مشکلتان را دقیق بیان کنید. ذکر مشخصات ویندوزتان به همراه ذکر دقیق مشکل به وجود آمده ، از کمترین اطلاعاتیست که می تواند ما را در یاری رساندن به شما کمک کند.

Junior Member taratm is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

من روی xp می خوام برنامه نصب کنم ولی موقع وارد کردن لایسنس گزینه browse ای اصلا وجود نداره که مثل راهنما فایل کرک رو باز کنم .

Administrator Supporter is on a distinguished road Supporter آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام
    کدام نسخه از متلب رو نصب میکنید و در کدام مرحله از نصب به مشکل میخورید؟

+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)