+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: فهمیدن نسخه ویندوز

Junior Member sina hz is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Thumbs down فهمیدن نسخه ویندوز

سلام
    من دیروز یه دونه ویندوز 7 32&64bit خریدم(اون ابیه) از فروشنده هم پرسیدم اونم ندونست کدوم هاش توی dvd هست؟(منظورم پروفشناله یا التیمیته و...)
    و چرا نود 32 فایل اتوران رو ویروس میشناسه ؟چون وقتی که می خواستم سی دی رو نصب بکنم خواست ریستارت کنم تا اون فایل ها رو پاک کنه منم ازترس اینکه شاید فایل ویندوز باشه ریستارت نکردم به نظرتون اونی که ویروس شناخت رو پاک کرده یا نه و از فایل های ویندوز بود یا نه ؟
    چون اگه ویندوز ناقص باشه سیستم رو خراب میکنه
    ویرایش توسط sina hz : 08-21-2014 در ساعت 12:29 PM

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط sina hz نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز یه دونه ویندوز 7 32&64bit خریدم(اون ابیه) از فروشنده هم پرسیدم اونم ندونست کدوم هاش توی dvd هست؟(منظورم پروفشناله یا التیمیته و...)
    و چرا نود 32 فایل اتوران رو ویروس میشناسه ؟چون وقتی که می خواستم سی دی رو نصب بکنم خواست ریستارت کنم تا اون فایل ها رو پاک کنه منم ازترس اینکه شاید فایل ویندوز باشه ریستارت نکردم به نظرتون اونی که ویروس شناخت رو پاک کرده یا نه و از فایل های ویندوز بود یا نه ؟
    چون اگه ویندوز ناقص باشه سیستم رو خراب میکنه
    با سلام.در این پک که شما خریداری نموده اید همه نسخه های ویندوز را دارد.
    آنتی ویروس نود فایل های exe را ویروس می شناسدو قبل از اجرا آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)