+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: روش ذخيره فايلهاي اپديت اويرا

Junior Member raheb116 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض روش ذخيره فايلهاي اپديت اويرا

با سلام و عرض تبريك سال نو،مي خواستم خواهش كنم اگر زحمتي نيست روش ذخيره كردن فايلهاي آپديت اويرا را به صورت تصويري آموزش بدهيد.زيرابنده با روشي كه در سايتهاي ديگر گفته شده بود اينكار را انجام دادم؛ اما وقتي فايلها را به صورت zipدرمي آورم آنتي ويروس اصلاً آن فايل را نمي شناسد. با تشكر.من تابحال از بسياري از محصولات شما استفاده كرده ام و بايد بگويم:كارتان عالي است .يك سؤال ديگر هم داشتم و آن اين است كه در برنامه وورد فونتهاي من خود بخود جابجا مي شود.وقتي سؤال كردم گفتند ويروس دارد؛ ولي آنتي ويروس من كه آپديت هم هست ( اويرا ) هيچ ويروسي را تشخيص نمي دهد .اگر امكان دارد در اين باره هم راهنمايي بفرمائيد ممنون مي شوم.

Administrator PERSIAN BOY is on a distinguished road PERSIAN BOY آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام و عرض تبریک سال نو
    فایل ها را به zip تبدیل نکنید ،بلکه به همان صورت در پوشه مربوطه کپی نمایید .
    فونت جابجا می شود منظورتون چیه ؟

Junior Member raheb116 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام مجدد و تشكر ازاينكه به پيغام بنده پاسخ داديد. منظور از جابجا شدن فونتها در وورد اين بود كه هر گاه صفحه وورد را باز مي كنم ، اگر بطور مثال فونت timesو يا arialرا كه به صورت پيش فرض در ويندوز قرار داده شده بخواهم تايپ كنم نوشته ها به صورت فونت tahomaتايپ مي شود و حتي عوض كردن فونت و يا دوباره پيش فرض قرار دادن فونتي در صفحه فونتهاي وورد مشكل حل نمي شود . اين مشكل هميشه درست بعد از يك روز از نصب آفيس جديد بروز مي كند .البته اين مسئله در باره فونتهايي مانند zarو يا غيره كه دستي در ويندوز ريخته مي شود پيش نمي آيد.فقط با فونتهايي مشكل دارد كه در خود ويندوز به صورت اورجينال قرار داده شده و هنگام نصب در ان هست .از چند نفر پرسيدم گفتند اين يك ويروس است كه وارد پوشه هاي تايپي شما شده و به محض اينكه يكي از آنها را باز مي كنيد فعال مي شود . اگر اينطور است پس چرا آنتي ويروس آن را تشخيص نمي دهد . در ضمن من وقتي مي خواهم فايلهاي آپديت را همانطور كه شما فرموديد در پوشه مربوطه كپي كنم ارور مي دهد كه كپي ممكن نيست .اگر امكان دارد در اين مورد هم بنده را راهنمائي كنيد ممنون مي شوم .

میزان امتیاز
    100

وارد Control Panel و سپس پوشه Fonts شوید . ببنید که آیا دو فونتی که نام بردین در این پوشه وجود دارند یا خیر . اگر وجود نداشتند می توانید از یک سیستم دیگر این فونت ها را کپی نمایید . اگر وجود داشتند هم فونت ها را جایگزین نمایید . در محیط تایپ دیگر هم امتحان کنید که آیا همچین مشکلی دارین یا خیر . مثلا در برنامه های Notepad یاWordpad
    در رابطه با مشکل آنتی ویروس شما ، کپی فایل ها را شما در محیط Safe Mode ویندوز انجام دهید . برای ورود به این محیط قبل از لود شدن ویندوز چندین بار کلید F8 صفحه کلید را بزنید . منویی برای شما باز می شود که دارای چندین گزینه است . گزینه Safe Mode را انتخاب و Enter کنید . صبر کنید تا ویندوز لود شود . سپس فایل ها کپی نمایید .

Junior Member mamaly800 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

میشه بگید چطور اویرا رو بیش از 30روز فعال کنم
    ممنون

میزان امتیاز
    100

سلام
    برای اینکار باید از فایلهایی به نام Key استفاده کنید . چون این فایل های Key زود از Expire می شوند از کرکی که در داخل دی وی دی قرار داده شده استفاده شده است . کرک داخل دی وی دی مهلت 30 روزه استفاده از نرم افزار را مجددا تمدید می کند (Trial reset)

Junior Member sahababa is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Question آنتی ویروس آویرا

باسلام
    من 9تیر این مجموعه را تهیه کردم.
    من آنتی ویروس آویرا را دیروز با کلی زحمت نصب کردم
    و ورژن جیدشو ازاین تاپیک دانلود کرده و الان همراه با وصل به اینترنت بقیه مراحل را رفته
    و بعد از قسمت مشخصات یک پنجره ای باز شد که من سومی را انتخاب کرده و پنجره ای که نوشته بالاش
    Avira premium security suite و زیر آن result _thank you چندین دقیقه ایستادم ولی تکون نخورده و اجازه بستن آن را نمیدهد
    برنامه avira الان باز نمی شود چکارکنم؟
    باتشکر از مجموعه خوبتان .
    سحر از قزوین

میزان امتیاز
    100

سلام
    برنامه را پاک کنید و مجدد طبق روش کرک توضیح داده شده به صورت Test Product نصب نمایید . فقط توجه داشته باشید که برای نصب به صورت Test باید به اینترنت متصل بوده ، فایروال ویندوز غیر فعال شده باشد و تاریخ و ساعت سیستم دقیق تنظیم باشد .
    و اینکه منظورتون از ورژن جدید از این تاپیک چیه ؟ از کدوم قسمت دانلود کردین ؟

Junior Member cellol is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشین ببخشین این فایل trial reset avira کجاست که اجراش کنیم؟؟

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط cellol نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین ببخشین این فایل trial reset avira کجاست که اجراش کنیم؟؟
    سلام ومرسی
    لطفا اول جستجو کنید بعد پست بزنید چون کرک داخل همین فروم قرار داده شده می تونید از پست زیر ببینید
    http://www.npsoft.ir/showthread.php?...-های-Avira

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)