+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: لطفا فوری فوری جواب بدهید... مشکل در مجموعه آموزشی فتوشاپ cc

Junior Member eee is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

Exclamation لطفا فوری فوری جواب بدهید... مشکل در مجموعه آموزشی فتوشاپ cc

سلام
    من مجموعه آموزش فتوشاپ cc هر دو پکیج آبی و قرمز رو تهیه کردم فصل هشتم پکیج مقدماتی و متوسط (ابزار های اثر گذار) اجرا نمی شود. یعنی با کلیک روی فصل هشتم از منوی انتخاب فصل قفل میکند و دیگر هیچ کاری انجام نمی دهد تا اینکه دیسک را از درایور خارج و دوباره وارد کنیم. چند بار متحان کردم ولی متاسفانه فصل آخر اجرا نمی شود.
    واقعا که آدم های بی مسئولیتی هستین! من 35000 تومان پول دادم و یک هفته منتظر بودم که بسته ها به دستم برسن بعد کلی وقت گذاشتم آموزش ها رو دیدم که حالا نصف مباحث اونم آخرین و مهمترین فصل اجرا نشه؟! اگه از دی وی دی های مرغوب تری استفاده میکردین یا تو رایت یکم دقت میکردین این مشکل ها پیش نمیومد.
    رفتم که از سایت آپارات ویدئو ها رو دانلود کنم و انجا نبود. می دونم و می دونید که "وظیفتونه" که یک دی وی دی دیگه واسم ارسال کنید اما اگه ویدئوها رو جایی آپلود کنید و لینکش رو بدید هم ما به دانلود کردنش راضی هستیم.
    لطفا هرچه زودتر پاسخ من رو بدهید.

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط eee نمایش پست ها
    سلام
    من مجموعه آموزش فتوشاپ cc هر دو پکیج آبی و قرمز رو تهیه کردم فصل هشتم پکیج مقدماتی و متوسط (ابزار های اثر گذار) اجرا نمی شود. یعنی با کلیک روی فصل هشتم از منوی انتخاب فصل قفل میکند و دیگر هیچ کاری انجام نمی دهد تا اینکه دیسک را از درایور خارج و دوباره وارد کنیم. چند بار متحان کردم ولی متاسفانه فصل آخر اجرا نمی شود.
    واقعا که آدم های بی مسئولیتی هستین! من 35000 تومان پول دادم و یک هفته منتظر بودم که بسته ها به دستم برسن بعد کلی وقت گذاشتم آموزش ها رو دیدم که حالا نصف مباحث اونم آخرین و مهمترین فصل اجرا نشه؟! اگه از دی وی دی های مرغوب تری استفاده میکردین یا تو رایت یکم دقت میکردین این مشکل ها پیش نمیومد.
    رفتم که از سایت آپارات ویدئو ها رو دانلود کنم و انجا نبود. می دونم و می دونید که "وظیفتونه" که یک دی وی دی دیگه واسم ارسال کنید اما اگه ویدئوها رو جایی آپلود کنید و لینکش رو بدید هم ما به دانلود کردنش راضی هستیم.
    لطفا هرچه زودتر پاسخ من رو بدهید.
    سلام
    دی وی دی را بر روی سیستم دیگری تست نمایید.اگر باز هم همین پیغام را داد با شرکت تماس بگیرید.
    88994474
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

+ پاسخ به موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)