PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد لازم برای فعال کردن simulationXpress Analysis Wizard

Mehran4191
07-24-2015, 02:09 PM
قبلا نسخه 2010 را داشتم ولی الان ک نسخه 2015 را نصب کردم برای کار با قسمت simulationXpress Analysis Wizard نرم افزار در خواست کد فعال سازی می کند چطور می توانم آن را فعال کنم ؟

Helper
07-25-2015, 07:15 AM
قبلا نسخه 2010 را داشتم ولی الان ک نسخه 2015 را نصب کردم برای کار با قسمت simulationXpress Analysis Wizard نرم افزار در خواست کد فعال سازی می کند چطور می توانم آن را فعال کنم ؟

سلام
نرم افزار خود را در هنگام نصب اکتیو کرده اید؟

Oilman1990
01-08-2017, 02:31 PM
برخی قسمت های نرم افزار سالیدوورک بعد از اکتیو کردن هم قابل استفاده نیستند مانند قسمت simulation Xpress analisys یا drive work Xpress . در قسمت بالا شما نیاز به یک کد دارید که با ثبت نام در سایت سالیدوورک می توانید آن را بدست آورید.فعلا توانایی اپلود اسکرین شات ندارم

Helper
01-09-2017, 11:52 AM
در تمامی نسخه ها ابزاری با نام SimulationXpress Analysis Wizard وجود داره. با این ابزار شما فقط میتونید یک تحلیل ساده استاتیکی انجام بدید. ولی در نسخه ی Solidworks Professional شما یک Add-on به نام Solidworks Simulation دارید که چند نوع تحلیل رو میتونید باهاش انجام بدید ولی هنوز دارای محدودیت هست . در نسخه Solidworks Premium که کامل ترین نسخه هست هیچ محدودیتی وجود نداره و شما میتونید همه نوع تحلیلی اعم از استاتیکی ، دینامیکی ، حرارتی ، ارتعاشی و... انجام بدید. خوش بختانه یا بد بختانه در ایران نسخه های کرک شده همگی Solidworks Premium هستند و شما به همه جوانب تحلیل در Solidworks دسترسی دارید.

برای دسترسی به ابزار SimulationXpress Analysis Wizard وارد بخش Evaluate شوید

محل دسترسی به SimulationXpress Analysis Wizard

برای دسترسی به Solidworks Simulation میتوانید وارد بخش Office Products بشید و از اونجا Solidworks Simulation رو فعال کنید و یا اینکه وارد مسیر Tools/Add-Ins بشید و از اونجا Solidworks Simulation رو فعال کنید. پس از فعال سازی ، بخش جدید Simulation به منوی کارتان اضافه خواهد شد

Amin93
10-02-2017, 08:19 PM
میشه با این نسخه کرک شده ثبت نام کرد؟
ترفندی بلدید؟؟

Helper
10-03-2017, 10:17 AM
سلام نه متاسفانه به هیچ عنوان امکان نداره

Parmis.mh
09-06-2021, 06:10 PM
سلام من دو روش برای ایجاد کردنsolidwork simulation را امتحان کردم ولی نتجیه نداشت
میتونه به ورژن سالیدورک یا هسته سیستمم بستگی داشته باشه؟