+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: کرک برای ویندوز 8.1

Junior Member iman470 is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کرک برای ویندوز 8.1

سلام.
    من تبلت سورفیس دارم، ویندوزش 8.1 است. کرک آفیس رو برای این سیستم عامل بگذارید.
    کرک ورژن 8 کار نمی ده.
    ممنون

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

کرک آفیس 2013 هم روی ویندوز 8 و هم روی ویندوز 8.1 یکیست
    اگر ارور دریافت میکنید ارورتون رو بنویسید کامل
    آنتی ویروس ، فایروال ، uac و ویندوز دیفندر رو غیر فعال کنید قبلش
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

میزان امتیاز
    0

سلام. همه مواردی را که گفتین، غیر فعال فعال کردم. بعد از نصب کرک و اجرای آن یه برنامه باز می شه که یک آی پی یا یک نام می خواد و همزمان یه پیام صوتی پخش می شه و می گه فعال سازی با مشکل مواجه شد. اینو میگه که من یک لغطش را متوجه نمی شم. : primary shils are failing

میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط iman470 نمایش پست ها
    سلام. همه مواردی را که گفتین، غیر فعال فعال کردم. بعد از نصب کرک و اجرای آن یه برنامه باز می شه که یک آی پی یا یک نام می خواد و همزمان یه پیام صوتی پخش می شه و می گه فعال سازی با مشکل مواجه شد. اینو میگه که من یک لغطش را متوجه نمی شم. : primary shils are failing
    جوابی ندادین؟

Administrator Supporter is on a distinguished road Supporter آواتار ها
    میزان امتیاز
    100

سلام
    از آخرین کرکی که قرار دادیم استفاده کردید؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

Junior Member peyman.i is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل در کرک آفیس 2013 روی ویندوز 8.1

سلام منم مشکل شما رو دارم اگه راه حلی پیدا شد ممنون می شم کمک کنید.

Administrator Helper is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط iman470 نمایش پست ها
    دوست عزیز کرک بر روی ویندوز 8.1 کار میکند مشکل این است که قبل از اینکه کار اکتیو کردن تمام شود ، شما چون پنجره ای مشاهده نکرده اید دوباره اکتیویتور را اجرا کردید در صورتی که کار آن تمام نشده و مشکل ساز شده .
    حال اکتیویتور دیگر را از اینجا دانلود کنید ، سپس پس از اجرا روی شکل مربوط به آیکون آفیس کلیک کنید سپس در تب Main گزینه EZ-Activator را انتخاب کنید.

Senior Member xavienator is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    9

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse

Senior Member xavienator is on a distinguished road
    میزان امتیاز
    9

+ پاسخ به موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)